Wydarzenia firmowe

20 maja 2008

"Najwyższa Jakość w Budownictwie"

10 kwietnia br. w Pałacu Działyńskich w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie ceryfikatu "Najwyższa Jakość w Budownictwie" przyznanego spółce INFRA SA oraz wyróżnienia "Menedżer Najwyższej Jakości 2008" dla Prezesa Zarządu INFRY oraz Członka Zarządu PBG - Tomasza Latawca. Prezes Tomasz Latawiec otrzymał dyplomy z rąk Marszałka Wojowództwa Wielkopolskiego, Marka Woźniaka.

Certyfikat został przyznany firmie INFRA za kreowanie i konsekwentne wdrażanie najnowocześniejszych, specjalistycznych technologii bezwykopowych, uwzględniających szczególne kryteria ochrony środowiska naturalnego, pozycję lidera w branży oraz najwyższy standard zarządzania przedsiębiorstwem.

Organizatorem programu jakościowego i konkursu "Najwyższa Jakość" jest Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością z siedzibą w Poznaniu. Certyfikat otrzymują przedsiębiorstwa, których jakość produktów i usług jest konkurencyjna na rynkach unijnym i światowym. Wyróżnienie indywidualne przyznawane jest natomiast osobom, które przyczyniają się do rozwoju jakościowego swoich przedsiębiorstw oraz mogą wykazać się osiągnięciami w dziedzinie jakości.

Kontakt z Infra

Infra S.A.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Skórzewska 35,
62-081 Przeźmierowo

tel. 61 662 25 70
fax 61 662 25 72
e-mail: biuro@infra-sa.pl