Informacje ogólne

INFRA S.A. z siedzibą w Wysogotowie k. Poznania rozpoczęła działalność w maju 2000 roku. Spółka powstała z połączenia kapitału, zaawansowania technologicznego i logistycznego firmy PFEIFFER GmbH oraz doświadczeń i wiedzy technicznej polskich wspólników, Tomasza Latawca i Lecha Kowala.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia i znajomość polskiego rynku renowacyjnego dopracowano się modelu firmy pozwalającego na konkurowanie z największymi firmami zachodnimi. Dziś można stwierdzić, że INFRA jest niekwestionowanym liderem wyznaczającym standardy jakościowe i technologiczne w branży.

Struktura własnościowa zmieniała się kilkukrotnie. W maju 2005 roku większościowe udziały od Tomasza Latawca odkupione zostały przez Spółkę Akcyjną PBG z Wysogotowa koło Poznania. Od tego czasu można zaobserwować dalszy, gwałtowny rozwój firmy. Dzięki wejściu do Spółki strategicznego, silnego partnera i podwyższeniu kapitału zakładowego do 5.000.000 zł poczyniono inwestycje, które pozwoliły Spółce na równoczesne realizowanie kontraktów o wartości 150 milionów złotych rocznie!

W dniu  31 maja 2010 roku Prezes Tomasz Daniłoś odkupił od PBG S.A. wszystkie, należące do Spółki akcje w INFRA S.A. Tym samym usamodzielniliśmy się i chcemy pokazać na co nas stać!

INFRA S.A. jest członkiem wspierającym Polskiej Fundacji Technologii Bezwykopowych oraz Polskiego Stowarzyszenia Technologii Bezwykopowych. Dzięki współpracy z tymi organizacjami oraz własnej aktywności stara się wpłynąć na świadomość społeczeństwa i przekonywać o potrzebie stosowania technologii bezwykopowych, mających niebagatelny wpływa na jakość życia i ochronę środowiska.

Kontakt z Infra

Infra S.A.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Skórzewska 35,
62-081 Przeźmierowo

tel. 61 662 25 70
fax 61 662 25 72
e-mail: biuro@infra-sa.pl