Pracownicy

Kadra inżynierska

W Spółce zatrudnionych jest obecnie 48 inżynierów (w tym 10 z pełnymi uprawnieniami budowlanymi), 5 ekonomistów oraz 2 analityków. 7 inżynierów jest odpowiedzialnych za przygotowywanie projektów technicznych tworząc jedyne w swoim rodzaju Biuro Projektów związanych z realizowanymi przez Spółkę kontraktami. Pozostali nadzorują bezpośrednio prace związane z realizacją powierzonych nam do wykonania kontraktów.

Zespoły technologiczne

W brygadach wykonawczych INFRA SA zatrudnieni są wysokokwalifikowani pracownicy posiadający niezbędną wiedzę techniczną i wieloletnie doświadczenie w stosowaniu szeroko rozumianych technologii bezwykopowych. Kwalifikacje takie są niezbędne w celu prawidłowego, bezpiecznego i efektywnego obsługiwania profesjonalnego sprzętu, którym dysponuje nasza firma.

Aktualnie w spółce funkcjonuje 20 samodzielnych brygad zgrupowanych w 4 głównych Zespołach Technologii. Są to: Zespół Technologii CIPP, Zespół Technologii Relining, Zespół Technologii Compact-Pipe oraz Zespół Brygad Pomocniczych. Skład brygad jest tak dobrany, aby w optymalny sposób wykorzystać potencjał ludzki i techniczny oraz poprzez ciągłe podwyższanie wiedzy i nowych umiejętności pracowników podnosić poziom jakości wykonywanych przez nas usług.

Kontakt z Infra

Infra S.A.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Skórzewska 35,
62-081 Przeźmierowo

tel. 61 662 25 70
fax 61 662 25 72
e-mail: biuro@infra-sa.pl