Wydarzenia firmowe

20 maja 2008

Wyszli przed szereg i Koło założyli :)

21 kwietnia 2008 r. doszło do bardzo ciekawego wydarzenia w historii spółki Infra. Z inicjatywy Zarządu oraz za zgodą środowiska naukowego zgromadzonego wokół PZITS w Poznaniu, powstało Koło Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych przy Infra SA w Wysogotowie.

Organizacja działająca dzisiaj pod nazwą PZITS, powstała w 1919 roku jako Zrzeszenie Gazowników Polskich. Od 1957 roku, już jako PZITS, kontynuuje tradycje techniczne, organizacyjne i społeczne wielu pokoleń Polaków rozwijających dziedziny techniki sanitarnej, gazownictwa oraz ochrony środowiska. Koło założone przy naszej spółce tworzy 15 osób - inżynierów różnych specjalności, a spotkanie założycielskie zaszczycili swoją obecnością: prezes Oddziału Wielkopolskiego PZITS w Poznaniu, pan Jan Lemański oraz prezes zarządu spółki, pan Tomasz Latawiec.

Pracownicy - zalożyciele Koła - to osoby, które poza pracą zawodową pasjonują się wieloma dziedzinami technicznymi i pokrewnymi. Mają nadzieję, że ich głosy wpłyną nie tylko na aktywną działalność Koła, ale pozwolą także na zaprezentowanie swoich osiągnięć szerszemu gronu słuchaczy, zrzeszonych w innych kołach PZITS w kraju

Kontakt z Infra

Infra S.A.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Skórzewska 35,
62-081 Przeźmierowo

tel. 61 662 25 70
fax 61 662 25 72
e-mail: biuro@infra-sa.pl